HAKKIMIZDA
HALI SAHA

Tertemiz havası ve çevresiyle halkımızla iç içe  hizmet vermeye devam eden tesisimiz gürültüden ve toz-dumandan uzak nezih spor yapmak isteyenlerin uğrak yeri ve vazgeçilmez alışkanlığı haline geldi.  Gösterilen bu teveccühe layık olmaya çalışan şirketimiz ağır maliyetlere rağmen yeniliklere ayak uydurup yeni geliştirilen sistemlerle halı sahasını kısa zamanda değiştirip bölge halkının hizmetine sundu. 

Tesisimiz, gerek maç öncesi ve gerekse maç sonrası tüm detaylar düşünülerek hazırlanmıştır. Kişiye özel şifreli dolapların ve duşlukların yer aldığı soyunma/giyinme odaları, sauna, kapalı tribübü, kafeteryası ve daha bir çok servisi futbolseverlerin ve misafirlerinin rahatlığı için tasarlanmıştır.  Son teknoloji aydınlatma sistemi ve özel serinleme sistemi kapalı halı sahamızı öne çıkaran bir çok özelliklerden sadece bazılarıdır.  Yoğun iş temposundan ve büyük şehrin sitresli koşuşturmasından biraz olsun uzaklaşmak futbolun keyif ve heyecanını yaşamak istiyorsanız sizleri de YAŞAMPARK Halı Saha’ya bekleriz.

REZERVASYON TALEBİ  (İletişim Sayfamızda Bulunan İletişim Formundan Rezervasyon Talebinde Bulunabilirsiniz. Saygılarımızla.)